Power Yoga

Jogová lekce charakteristická dynamickým plynutím pozic na vlně dechu. Poweryoga buduje sílu i flexibilitu těla, rozvíjí fyzickou kondici a harmonizuje tělo i mysl. Lekce rozvíjí pozdrav slunci sekvencí bojovníků, součástí jsou také pozice na zemi a závěrečná relaxace.

Power vinyasa yoga

Dynamický styl jógy, založený na plynulém rozvíjení pozic v rytmu dechu. Tento styl jógy posiluje kardiovaskulární a dýchací systém, aktivuje metabolismus, snižuje stres a uvolňuje nervovou soustavu. Lekce je vhodná pro klienty, kteří již mají zkušenosti s jógovými pozicemi.

Jóga pro zdravá záda

Lekce jemné jógy zaměřená na aktivaci a posílení středu těla, uvolnění a protažení svalů zad a pánevní oblasti. Praktikováním dochází k posilování ochablých svalů, které tvoří oporu pro páteř, i protažení zkrácených oblastí zad. Důraz je kladen na správné dýchání, optimální držení těla a zaměření pozornosti.  

Yin yoga

Na rozdíl od dynamických stylů jógy, které jsou styly jangovými (zapojují zejména svaly), yin yoga pracuje s našimi kostmi, klouby, pojivovou tkání a fasciemi. V jednotlivých pozicích setrváváme 2 až 10 minut a pozice dle individuálních tělesných možností nastavujeme s využitím pomůcek (bolstery, polštáře, kvládry, deky). Pozice jsou podporovány dechem.Yin yoga pracuje také s meridiány, tj. energetickými dráhami našeho těla. Kromě fyzických účinků přináší i účinky energetické, mentální a emociální. Yin yoga je vhodná pro všechny včetně lidí se sedavým zaměstnáním a aktivních sportovců.  

Vitální jóga

Lekce vitální jógy je zaměřena na sekvence které stimulují lymfatický a endokrinní systém – systém žláz s vnitřní sekrecí, metabolismus, podporuje trávení, vylučování a celkovou očistu organismu. Lekce je vedena v jemné flow ve stylu vinjásy jógy.  Součástí lekce jsou dechová cvičení a závěrečná relaxace. Je vhodná jak pro dámy. tak i pro pány.

Pilates Clinic

Lekce PILATES CLINIC METHOD vycházejí z principů Pilatesovy metody – z konceptu „Pilates Institute“ a jsou propojeny s principy systému DNS (Dynamické neuromuskulární stabilizace) a systému Spiraldynamic. Cvičení je zaměřené na posílení core  jako stabilizačního systému a protažení a uvolnění nejvíce namáhaných a zatuhlých partií těla.  Na lekci využíváme pomůcky pro zlepšení držení a stability těla (therabandy, magic circles, rolery, overbally). Lekce je vhodná jako postrehabilitační cvičení či jako kompenzační cvičení při sportu, při bolestech zad či špatném držení těla. 

Dance & pilates

Taneční aerobní lekce, jejímž základem jsou choreografie vycházející z latinskoamerických tanců. Závěrečná část hodiny je zaměřená na posilování core s prvky pilates.

Circle & core

Lekce komplexního posílení těla s důrazem na oblast core. Lekce je vedená jako intervalový či kruhový trénink. Cviky jsou modifikovány dle náročnosti a fyzických možností klienta.

Máte zájem o soukromou lekci? 

Využijte možnosti osobního přístupu „face to face“ či v malé skupince do 3 osob

 

Individuální lekce jsou určeny toho, kdo:

  • upřednostňuje osobní přístup lektora a osobní řízenou lekci
  • nevyhledává skupinové lekce a naopak upřednostňuje lekci v soukromí či malé skupince
  • se chce rychleji naučit pracovat se svým tělem a proniknout hlouběji principů jógových pozic či pilates
  • řeší zdravotní problém vyžadující si osobní přístup lektora

Soukromá lekce je sestavena na míru s ohledem na vaše individuální potřeby a zdravotní omezení. Při lekci je prostor pro provádění asistence v pozicích, což klientovi umožní hlubší porozumění dané pozice i celého cvičení.

Společně si ukážeme jak správně dýchat, relaxovat a uvolnit tělo, což je základ pro klidnou mysl.

 

Objednejte se na individuální lekci

8 + 6 =

Divi WordPress Theme