Power Yoga

Jogová lekce charakteristická dynamickým plynutím pozic na vlně dechu. Poweryoga buduje sílu i flexibilitu těla, rozvíjí fyzickou kondici a harmonizuje tělo i mysl. Lekce rozvíjí pozdrav slunci sekvencí bojovníků, součástí jsou také pozice na zemi a závěrečná relaxace.

Power vinyasa yoga

Dynamický styl jógy, založený na plynulém rozvíjení pozic v rytmu dechu. Tento styl jógy posiluje kardiovaskulární a dýchací systém, aktivuje metabolismus, snižuje stres a uvolňuje nervovou soustavu. Lekce je vhodná pro klienty, kteří již mají zkušenosti s jógovými pozicemi.

Jóga pro zdravá záda

Lekce jemné jógy zaměřená na aktivaci a posílení středu těla, uvolnění a protažení svalů zad a pánevní oblasti. Praktikováním dochází k posilování ochablých svalů, které tvoří oporu pro páteř, i protažení zkrácených oblastí zad. Důraz je kladen na správné dýchání, optimální držení těla a zaměření pozornosti.  

Yin yoga

Na rozdíl od dynamických stylů jógy, které jsou styly jangovými (zapojují zejména svaly), yin yoga pracuje s našimi kostmi, klouby, pojivovou tkání a fasciemi. V jednotlivých pozicích setrváváme 2 až 10 minut a pozice dle individuálních tělesných možností nastavujeme s využitím pomůcek (bolstery, polštáře, kvládry, deky). Pozice jsou podporovány dechem.Yin yoga pracuje také s meridiány, tj. energetickými dráhami našeho těla. Kromě fyzických účinků přináší i účinky energetické, mentální a emociální. Yin yoga je vhodná pro všechny včetně lidí se sedavým zaměstnáním a aktivních sportovců.  

Yin Yang

Styly Yin a Yang jsou každý od sebe velice odlišní, ale zároveň se přitahuji a spolu velice dobře intonují. Lekce je kombinací jinové uvolňující praxe a jangové dynamické jógy, která tělo prohřívá a energizuje.

Pilates

Lekce vycházejí z principů “klasické” Pilatesovy metody a jsou doplněny o prvky vývojové kineziologie, fyzioterapie a rehabilitace. Cvičení je zaměřené na posílení core  jako stabilizačního systému a protažení a uvolnění nejvíce namáhaných a zatuhlých partií těla.  Na lekci využíváme pomůcky pro zlepšení držení a stability těla (therabandy, magic circles, rolery, overbally). Lekce je vhodná jako doplněk při rehabilitacích či jako kompenzační cvičení při sportu, při bolestech zad či špatném držení těla.

Dance & pilates

Taneční aerobní lekce, jejímž základem jsou choreografie vycházející z latinskoamerických tanců. Závěrečná část hodiny je zaměřená na posilování core s prvky pilates.

Circle & core

Lekce komplexního posílení těla s důrazem na oblast core. Lekce je vedená jako intervalový či kruhový trénink. Cviky jsou modifikovány dle náročnosti a fyzických možností klienta.

Máte zájem o soukromou lekci? 

Využijte možnosti osobního přístupu „face to face“ či v malé skupince do 3 osob

 

Individuální lekce jsou určeny toho, kdo:

  • upřednostňuje osobní přístup lektora a osobní řízenou lekci
  • nevyhledává skupinové lekce a naopak upřednostňuje lekci v soukromí či malé skupince
  • se chce rychleji naučit pracovat se svým tělem a proniknout hlouběji principů jógových pozic či pilates
  • řeší zdravotní problém vyžadující si osobní přístup lektora

Soukromá lekce je sestavena na míru s ohledem na vaše individuální potřeby a zdravotní omezení. Při lekci je prostor pro provádění asistence v pozicích, což klientovi umožní hlubší porozumění dané pozice i celého cvičení.

Společně si ukážeme jak správně dýchat, relaxovat a uvolnit tělo, což je základ pro klidnou mysl.

 

Objednejte se na individuální lekci

1 + 15 =

Divi WordPress Theme